צעד אחד לפני

פיתוח מקצועי - מסלולים ייחודיים

 

חלוצי חדשנות

מרכז פסג"ה מקדם האצת אימוץ טכנולוגיות למידה בקרב צוותי החינוך בעיר. לשם כך חברנו למכון הישראלי לחדשנות ופיתחנו יחד תכנית לעידוד הוראה המשלבת שימוש בטכנולוגיות למידה תחת הכותרת של Blended TLV

להמשך קריאה>>


מאמני חדשנות

תכנית מאמני החדשנות בחינוך תסייע להקמת תשתית של מאמני חדשנות, על פני כל הרצף החינוכי. תשתית זו, תסייע לקידום חינוך מתקדם ודמוקרטי בעיר חכמה צמצום פערים ושוויון הזדמנויות לכל.

ניהול תהליכי חדשנות בארגון

להמשך קריאה>>


תיכון אקדמי מקוון

תכנית "תיכון אקדמי מקוון" מאפשרת לכל תלמיד ותלמידה להתנסות בלמידת תוכן אקדמי ולצבור קרדיט אקדמי במהלך התיכון. במסגרת התכנית, כל בית ספר תיכון הופך להיות "תיכון אקדמי", ומסייע לתלמידיו להתנסות בתוכן ברמה גבוהה ולפתח מסוגלות אקדמית ובעיקר את ההבנה כי ההשכלה הגבוהה נמצאת בהישג ידם.

להמשך קריאה>>


קורסי מיקרו-קרדיטציה

מודל המיקרו-קרדיטציה צובר תאוצה בשנים האחרונות ומהווה אבן דרך בפיתוח מקצועי מותאם אישית בלמידה מרחוק. הקורסים קצרים וממוקדים בלמידה עצמית של כשירויות ותכנים הניתנים ליישום. כל לומד יכול לבחור את הקורסים אותם ירצה ללמוד על סמך ניסיונו, ידיעותיו וצרכיו.

להמשך קריאה>>


מודלים חדשים בפיתוח מקצועי בתחומי הליבה

איכות ההוראה תלויה בהשפעות ובשינויים שעוברים על סגלי ההוראה בעקבות תהליכי פיתוח מקצועי Long Life Learning. הפיתוח המקצועי מתקיים במסגרות ובמרחבי למידה מגוונים, כגון קהילות מקצועיות לומדות, לימודים לתארים אקדמיים גבוהים, השתלמויות, תהליכי פיתוח מקצועי בית ספרי, יוזמות ועוד.

רוצים לדעת איך הופכים פיתוח מקצועי לפיתוח מקצועי מצוין?

להמשך קריאה>>