המרכז לייעוץ מנטלי בספורט

הוקם ע"י אוהד מעוז ורענן דגן ומאגד בתוכו עשרות שנות נסיון בעבודה מנטלית עם ספורטאי עילית, קבוצות תחרותיות ומאמנים, בארץ ובחו"ל.

בשיתוף ידע עם הוועד האולימפי

אנו מלווים ספורטאים וקבוצות מתחילת דרכם התחרותית, בגיל ההתבגרות וברך להיות ספורטאי הישג מקצועיים
ברמות הגבוהות ביותר. מקבוצת הילדים באגודת הספורט העירונית ועד ייצוג המדינה במשחקים האולימפיים.

http://dev.gravystudio.com/mentaljump/wp-content/uploads/2017/05/img-circles.png

ההיבט המנטלי מוזנח ברוב מערכות הספורט התחרותיות אשר מתמקדות בעיקר בהיבטים של טכניקה, טקטיקה וכושר גופני.

ילדים גדלים להיות ספורטאים עם כושר, יכולות פיזיות וטכניות, אך עם קשיי התמודדות במצבי לחץ, פחדים וחשש מכישלון.

המערכת דוחפת לנצחונות ומתעלמת מכך שעובדים עם ילדים ובני נוער.

קבוצות לא מתאמנות באופן תהליכי על משתנים כמו: לחץ, ריכוז, מומנטום, תקשורת וכד'.

אנו מאמינים שכל ספורטאי, הורה, מאמן ואיש צוות צריך להכיר, להתפתח ולהתנסות בהיבט המנטלי בספורט. אנו רואים בחזוננו אגודות ועמותות משקיעות בהתפתחות המנטלית של הספורטאים כבר מגיל צעיר ומעניקות להם חוסן וקשיחות מנטלית.

אנו מאמינים שאפשר לחולל שינוי משמעותי בהיבט המנטלי של הספורט בישראל. לאור ניסיוננו הרב בליווי בפועל של ספורטאים בעשרות רבות של תחרויות בינלאומיות, אליפויות אירופה, עולם ואולימפיאדות, גיבשנו תפיסה מקצועית ושיטת עבודה ייחודית.

http://dev.gravystudio.com/mentaljump/wp-content/uploads/2017/05/img-graph.png

מודל
העבודה
שלנו

מוצרים
מרכזיים

http://dev.gravystudio.com/mentaljump/wp-content/uploads/2017/05/img-circles-2.png
http://dev.gravystudio.com/mentaljump/wp-content/uploads/2017/05/bg-section-5-1.jpg

הצוות
המוביל

אוהד מעוז – פסיכולוג ארגוני. מחלוצי התחום של פסיכולוגיית הספורט בארץ. השתתף באולימפיאדת ברצלונה 1992 כפסיכולוג הספורט של יעל ארד ואורן סמדג'ה ובאולימפיאדת ריו 2016 כמנהל הפרויקט המנטלי של הוועד האולימפי.

רענן דגן – יועץ ארגוני בכיר. בעל נסיון עשיר בעבודה עם ספורטאים וקבוצות ספורט תחרותיות. פסיכולוג הספורט של מועדון הכדורגל מכגי חיפה מזה כ- 10 שנים. עובד בצוות הפסיכולוגים בוועד האולימפי והשתתף באולימפיאדת ריו 2016.

אלעד פזי – פסיכולוג קליני מומחה. בעל נסיון רב בעבודה עם ספורטאים ומאמנים. ב- 3 השנים האחרונות עובד עם נבחרת הג'ודו גברים והשתתף באולימפיאדת ריו 2016.

ישי צור – פסיכולוג ארגוני וספורט. בעל נסיון רב בעבודה עם ספורטאים וקבוצות תחרותיות. ב- 3 השנים האחרונות עובד עם נבחרת ההתעמלות האמנותית והשתתף באולימפיאדת ריו 2016.

המלצות

אורן סמדגה

מאמן נבחרת ישראל גברים בג'ודו

העבודה אתך במהלך הקריירה שלי כספורטאי הובילה אותי בביטחה ובשלמות להישגים הגדולים ביותר בספורט העולמי, מדליה אולימפית הגיל כל כך צעיר מעידה על ההכוונה המדויקת. כיום תחת שיטתך אלעד ממשיך את הדרך וביחד עשינו מדליה אולימפית נוספת. יש לי הרבהה הערכה למקצוענות וכאלה אתם.

ענבר רונן

מאמנת נבחרת אופני הרים נשים

כספורטאית ליוות אותי מתחילת דרכי ועד רגעי השיא, למדתי ממך מה היא מקצועיות, מחויבות, דבקות במטרה, נחישות, התמודדות עם הצלחות ואתגרים, הצבת מטרות, והפיכת הדרך למסע מופלא שמאיר את דרכי כמאמנת. ציידת אותי בכלים שמלוים אותי בכל יום ויום ולכן, רואה חשיבות רבה כמאמנת שכל ספורטאי יקבל כלים כאלו שיובילו להשגת מטרותיו.

איתי מרדכי

מאמן קבוצת הנוער מכביר חיפה כדורגל

מאז שהתחלנו לעבוד ביחד בקבוצת הנוער הגענו להישגים חסרי תקדים ברמה הארצית והאירופית. פתרונות יצירתיים ובניית תהליכים מוכחים על ידך הביאו אותנו להישגים אלו גם ברמה הקבוצתית ובעיקר ברמה האישית של כל שחקן ושלי כמאמן. מקצוענות טהורה עם ניחוח חברי גורמים לכל רגע בעבודה לאתגר מיוחד.

יניב כהן

מנהל מחלקת הנוער מכבי חיפה

אני עובד עם רענן משנת 2007 בין היתר בליווי מנטלי של הצוות המקצועי המורחב ובניית תוכניות עבודה אסטרטגיות. רענון ניחן ביכולות ותכונות מדהימות שבאמצעותן התאפשר לנו להגיע להישגים חסרי תקדים בכדורגל הישראלי והאירופאי בכל מה שקשור לפיתוח שחקנים צעירים.

ראם סמואל

אלוף צרפת במירוצי מכוניות

לאחר אינספור ניסויים שכללו הצלחות ולא מעט אכזבות, הגעת לחיי והתחלת לאמן אותי. עם תחילת עבודתנו המשותפת הגיע שיפור מיידי בתוצאות שנבע בעיקר מהליווי שלך שכלל אימון אישי לשליטה עצמית והכנה נכונה למרוצים, ניהול עצמי, ניהול הצוות והתמודדות עם לחצים ומתחרים. למדת אותי להתבונן על המהלכים בכל מרוץ צעד אחר צעד ולבחור את הדרך הנכונה להצלחה בכל שלב בראייה של האליפות כולה. התוצאה ברורה: 2 זכיות האליפות צרפת בפתוחה במרוצי מכוניות. תודה.

info@mentaljump.com

אוהד מעוז – 050-5273133 | רענן דגן – 054-2480420

נשמח לשוחח
אתכם...